KDU.breadcrumbs.homeDomů Díky za váš hlas. V pátek 9. nebo v sobotu 10. října přijďte prosím zas
Zpět

Díky za váš hlas. V pátek 9. nebo v sobotu 10. října přijďte prosím zas

Přidáno 8. 10. 2020
Ilustrační foto

Přátelé, děkuji za důvěru, kterou jste mi dali v prvním kole. 11 107 hlasů z prvního kola je pro mě velký závazek. Rozhodne ale až druhé kolo. Pokud se každému z nás podaří přivést jenom 5 dalších známých, dobrá věc se jistě podaří. 

Senátní volby bohužel provází nízká volební účast. Senát je ale důležitý, protože zajišťuje dohled nad demokratickými principy naší země, dává prostor napravovat zákony z Poslanecké sněmovny a je to také komora odborníků.

V Senátu bych chtěl především prosazovat věci, které znám z vlastní zkušenosti jako starosta či krajský zastupitel a vím,že trápí náš region. Proto budu bojovat za zrychlení výstavby dopravní infrastruktury (vždyť se stačí jen podívat na D55, za kterou se starosty okolních měst od roku 2009 bojujeme a pomáháme na její výstavbě), zákazu těžby štěrkopísku mezi Uherským Ostrohem a Moravským Pískem, spravedlivou úhradovou vyhlášku, kvalitní péči o seniory, víceleté financování sociálních služeb a zachovávání našich tradic a zvyků. A samozřejmě se snažit připravovat zákony, které budou usnadňovat práci obcím a život občanům.

A nemějte strach, volební lístky dostanete až ve volební místnosti. 

Proto prosím. přijďte v pátek 9. nebo v sobotu 10. října znovu k volbám.